Naturalny ryż BASMATI długoziarnisty 1kg Karoon
Naturalny ryż BASMATI długoziarnisty 1kg Karoon

Historia ryżu Basmati zaczyna się około X wieku, kiedy rolnikom pracującym na terenie dzisiejszych Indii i Pakistanu udało się wyhodować niesamowitą odmianę ryżu. Miała charakterystyczny, intensywny aromat oraz ziarna dłuższe i cieńsze niż w przypadku innych gatunków.

Ryż Basmati pochodzi z najczystszych i najbardziej urodzajnych pól znajdujących się u podnóża Himalajów. Wzrasta wśród nieskażonej przyrody – w czystej wodzie pochodzącej bezpośrednio z lodowców, przyswajając cenne minerały.

 Ryż długoziarnisty Basmati 1kg Karoon.

Ze względu na swoje właściwości, zawartość wapnia, magnezu i potasu, jest idealnym wyborem dla osób aktywnych i dbających o zdrowe odżywianie. Karoon jest produktem bezglutenowym – świetnie sprawdzi się w diecie tych, którzy nie spożywają tego roślinnego białka, a także u chorych na celiakię. Basmati to odmiana bogata w witaminy z grupy B które wspierają działanie układu nerwowego.

Ryż ten został przebadany w laboratoriach uzyskując jedne z najlepszych wyników pod kątem zawartości witamin, substancji odżywczych, a także czystości.

Ryż nie skleja się i pozostaje sypki po ugotowaniu.

Masowa produkcja szkodzi środowisku, dlatego Karoon jest uprawiany naturalnymi sposobami, nie zawiera sztucznych ulepszaczy i nie jest modyfikowany genetycznie.

Każdego dnia rolnicy doglądają pól i dbają o najwyższą jakość upraw. Wierzymy, że to co najlepsze, znajduje się w przyrodzie. Dlatego ryż Karoon Basmati nadal uprawiany jest według tradycyjnych metod sprzed wieków. Nie ingerujemy w to, co dała natura, korzystamy jedynie z jej dobrodziejstw dając Ci pewność, że jesz to co zdrowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl